Drill America D/AMMCO12.50 12.50mm Cobalt Metric Jobber Length Drill Bit, Drill America, D/AMMCO12.50
Size: 12.50mm, Material: Cobalt, Finish: Gold, Flute Length: 114.00mm, Overall Length: 152.00mm, Shank Type: Round, Style: Jobber, Cutting Angle: 135, Point Type: Split Point, Number of Flutes: 2, Cutting Direction: Right Hand
For Drill America Catalog click here
Looking for Drill America Products? Please give us a call!! (909) 334-4400
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Drill America D/AMMCO12.50 12.50mm Cobalt Metric Jobber Length Drill Bit, Drill America, D/AMMCO12.50 | Tillman Tools